Звіт про проведення опитування з-поміж роботодавців щодо якості ОНП "Теоретична та практична філософія" освітнього рівня "Магістр". З метою удосконалення організації освітнього процесу, фахової підготовки здобувачів освіти в Університеті Центром моніторингу якості освіти було проведено опитування роботодавців щодо якості ОНП «Теоретична та практична філософія» ОР Магістр. В опитуванні взяли участь 3 роботодавці (Інститут філософії ім. Г. Сковороди НАН України, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ТОВ «Техномап»).

   Варто відмітити, що 100% опитуваних роботодавців підтверджують те, що ОНП "Теоретична та практична філософія" цілком відповідає вимогам ринку праці. Майже 67% роботодавців приходять висновку, що здобувачі освіти, які завершуть навчання за цією освітньою програмою в подальшому не потребують додаткових професійних навчальних програм аби бути висококваліфікованим фахівцем. Також 100% респондентів вважають, що сучасний ринок праці потребує фахівців саме такого кшталту як ті, що навчаються за освітньою програмою "Теоретична та практична філософія".

   З-поміж побажань, які наявні у роботодавців, слід відмітити необхідність введення додаткових освітніх компонент, таких як: "Теорія комунікації", "Феноменологія", "Історія етики", "Моральна філософія", "Історія сучасної філософії", "Комунікативна етика". Як бачимо, роботодавці звернули увагу на ті освітні компоненти, які дозволяють здобувачеві освіти посилити свої особистісні якості, комунікативну здібність (що власне є актуальною вимогою нашого сьогодення) та бути обізнаними в сучасних філософських трендах.

   Детальніше ознайомитися з висновками роботодавців по та їх оцінкою освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія" за якою здобувають освіту магістранти, можна тут