БЕЗУГЛИЙ Андрій Андрійович, випускник аспірантури. Тема кандидатської дисертації: "Роль кінематографічної реальності в історії філософського мислення".

Наукові публікації: "Гиперреальная модель кинематографа. Грёзы кинематографа «мимезического транса» про виртуальную реальность". Науковий часопис, серія 7, випуск 41 (54), 121 сторінка, 2019 рік; "Пространство смыслов в документальном кинематографе". Актуальні проблеми держави і права, 2018 рік // Режим доступу: http://dspace.onua.edu.ua/handle/11300/11834; "Розробка філософської проблематики у кінематографі. Досвід Д. Гріффіта, С. Ейзенштейна". Науковий часопис, серія 7, випуск 40 (53), 198 сторінка, 2019 рік; «Просвічуюче буття у кіно: структура режисера» (2017), «Гіперреальна модель кінематографа. Мрії кінематографа “Мімезичного трансу” про віртуальну реальність» (2019), «Коррекция кинематографической реальности в условиях актуализации специальных эффектов» (2021), «Кінематографічна реальність та дозвілля» (2021), Корекція кінематографічної реальності в умовах актуалізації спецефектів // Ідеї. Філософський журнал: міжнародне багатомовне теоретично-наукове застосування. - № 1(17) - 2 (18) червень-листопад, 2021. - С.25 - 31.

Стаття в Scopus: Svitlana Khrypko, Olena Aleksandrova, Olena Ishchuk, Liudmyla Oblova, Olena Pavlovska, Bezuhlyi Andrii. Value Complexity of Virtual Communities and Information Security in the Postmodern World: Semantic Focus and Language // Innovations. International Journal of Computer Science and Network Security, VOL.21 No.12, December 2021.P. 712-718.  URL: http://paper.ijcsns.org/07_book/202112/20211297.pd.

Місце роботи: рекламна агенція NGN. Посада: креативний копірайтер

Пройшов навчання в Телерадіопресінституті та отримав спеціалізацію «Режисер документальних фільмів».

ДОРОФЕЄВА Євгенія Олегівна, випускниця аспірантури. Тема дисертаційного дослідження: "Парадигмальна трансформація наукового етосу як концептуальна основа ядерної безпеки (історико-філософський аналіз)".

Наукові публікації: Дорофеєва Є.О. Еволюція наукового етосу у сфері ядерної та радіаційної безпеки: від некласичної до постнекласичної науки / Є. О. Дорофеєва // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 7. Релігієзнавство. Культурологія. Філософія. – Київ : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2018. – Вип. 39 (52). – С. 173-180;  Дорофеєва Є.О. Трансформація наукового етосу сучасного вченого після аварії на Чорнобильській АЕС / Є. О. Дорофеєва // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 7. Релігієзнавство. Культурологія. Філософія. – Київ : Вид-во НПУ імені М.П. Драгоманова, 2019. – Вип. 41 (54). – С. 114-120.

Місце роботи: Державне підприємство «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки»; Громадська організація «Орелі».

Участь в проєктах: 1. Проєкт збереження матеріальної та нематеріальної культурної спадщини Чорнобильського Полісся (з 2019 року); 2. Webinar #8 on “Design & Tools for Engagement: Inspiring Audiences through Visuals, Games and More” in the IAEA Webinar Series on Stakeholder Involvement related to Nuclear Power (2 March 2021). 3. Webinar #7 on “Crisis, Risk & Emergency Communication: Anticipating and Navigating Challenging Circumstances” in the IAEA Webinar Series on Stakeholder Involvement related to Nuclear Power (1 December 2020). 4. Webinar #6 on “Media Relations: Today’s Media Landscape and Communicating Nuclear Power” in the IAEA Webinar Series on Stakeholder Involvement related to Nuclear Power (1 September 2020). 5. Webinar #5 on “Messaging, Storytelling & Plain Language: Telling Your Nuclear Story” in the IAEA Webinar Series on Stakeholder Involvement related to Nuclear Power (2 June 2020). 6. Webinar #4 on “Social Media” in the IAEA Webinar Series on Stakeholder Involvement related to Nuclear Power (3 March 2020). 7. English for media literacy, Prometheus, 2020. 8. SMM-SOS, Serendipity Marketing School, 2020.