Положення "Про академічну доброчесність у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова". Затверджене Протоколом №1, від 31 серпня 2020 р. Дане Положення розроблене з метою забезпечення реалізації принципів академічної доброчесності в НПУ імені М.П. Драгоманова, що включає, зокрема, запобігання академічному плагіату та його виявленню в наукових, навчально-методичних і навчальних працях науково-педагогічних, наукових та педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти всіх освітньо кваліфікаційних рівнів та форм навчання, аспірантів, докторантів та студентів; підвищення рівня культури щодо етичного використання результатів досліджень; розвитку навичок коректної роботи з джерелами інформації; дотримання вимог наукової етики та поваги до інтелектуальних надбань; активізації самостійної та індивідуальної роботи при створенні авторського твору та відповідальності за порушення загальноприйнятих правил цитування

Положення "Про врегулювання конфліктів у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова". Затверджене Протоколом №7, від 28 січня 2021 р. Положення визначає порядок виявлення, врегулювання та запобігання конфліктам (спорам), що виникають у процесі освітньої діяльності в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, а також спрямоване на забезпечення прав усіх учасників освітнього процесу.

Положення "Про неформальну та інформальну освіту учасників освітнього процесу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова". Затверджено Протоколом №3, від 30 вересня 2021 р. Положення визначає вимоги до організації та визнання неформальної та інформальної освіти в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Положення "Про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів, докторантів у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова". Затверджене Протоколом №11, від 25 червня 2020 р. Положення регулює призначення і виплати стипендій студентам, аспірантам, докторантам у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова.