Звіт по опитуванню здобувачів освіти третього рівня вищої освіти щодо освітньо-наукової програми 033 -  "Філософія", освітнього рівня - "Доктор філософії"

Центром моніторингу якості освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова спільно з кафедрою філософії було проведено опитування серед здобувачів освіти щодо ОНП 033 "Філософія" ОР "Доктор філософії". З-поміж запитань, які виносилися здобувачам освіти задля аналізу та оцінки роботи в межах освітньо-наукової програми, були наступні: відповідність рівня освітнього забезпечення щодо обраної спеціальності; оцінка здобувачами освіти рівня навчання в університеті та на освітній програмі; оцінка рівня співпраці з науковим керівником / науковим консультантом; обізнаність в правах, принципах за якими функціонує освітньо-наукова програма (наприклад, принцип доброчесності) та ін. Ознайомитися зі звітом щодо проведеного опитування.