Шановні колеги! Пропонуємо вашій увазі цьогорічні правила прийому до навчання в аспірантурі, в тому числі й за спеціальністю 033 "Філософія". Затверджені правила прийому до аспірантури діють з 08.05.2023 р. до 31.05.2024 р. Всіх, для кого дана інформація є актуальною, просимо звернути увагу на етапи реєстрації для вступу на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії, а також перелік необхідних документів, які вступник подає безпосередньо у відділ аспірантури та докторантури університету (м.Київ, вул. Пирогова 9, кім. 246), а також надсилає на офіційну електронну адресу відділу аспірантури і докторантури університету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

З деталями деталями Правил прийому на навчання до аспірантури у 2023 році в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова можна ознайоммитися тут