16 листопада 2023 року, під час наукового круглого стола "Актуальний філософський дискурс: трансформаційні зміни в умовах війни", кафедра філософії Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики презентувала колективну монографію "Світогляді експлікації Модернізму та Постмодернізму". Наукова праця, яка опублікована у видавництві "Baltija Publishing" у Ризі, Латвія, є результатом глибокого філософського аналізу та обговорення в контексті сучасних трансформаційних викликів.

2023 11 16 131452 EVERSUMMER 2268 min

Монографію презентували очільник Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики кандидат філософських наук, доцент Сергій Русаков та завідувач кафедри філософії, доктор філософських наук, професор Наталія Мозгова. Важливо зазначити, що презентація відбулась у Міжнародний день філософії, що надало події особливої символічності. Під час заходу всі присутні змогли обговорити ключові ідеї та підходи, які оприлюднені у науковій праці. Учасники заходу мали можливість поставити запитання авторам, висловити свої думки та обмінятися поглядами щодо опублікованих результатів досліджень.

2023 11 16 134120 EVERSUMMER 2360 min

У презентації взяв участь ректор університету академік Віктор Андрущенко, який зазначив, що дослідники, яких об'єднала кафедра філософії під час роботи над науковою працею, допомагають відкривати нові шляхи для розуміння та аналізу сучасних філософських концепцій.

2023 11 16 140754 EVERSUMMER 2467 min

Під час презентації відбувся не тільки науковий обмін, але й активна участь учасників круглого стола, що підкреслило важливість об'єднання науковців задля розуміння філософських концепцій та їхнього впливу на сучасні реалії. Високо оцінив колективну монографію доктор філософії «Соціальні та поведінкові науки» (052 «Політологія»), директор Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування УДУ імені Михайла Драгоманова Віталій Сташук.

2023 11 16 131906 EVERSUMMER 2278 min

Презентація колективної монографії не лише стала важливим кроком у вивченні філософських аспектів Модернізму та Постмодернізму, але й підкреслила День філософії як важливої події у Драгомановському університеті.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З МОНОГРАФІЄЮ

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube