В результаті наполегливої роботи проектної групи над вдосконаленням освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософі"  у відповідності до затвердженого Стандарту другого рівня вищої освіти за спеціальністю 033 «Філософія» (наказ МОН від 18.03.2021 р.), маємо змогу презентувати оновлений та затверджений Навчальний план на 2021/2022 н.р, оновлений та затверджений Профіль ОНП на 2021/2022 н.р та відповідні супровідні матеріали, які буде додано нижче. Основою для удосконалення змісту та якості підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-науковою програмою стала зібрана інформація під час обговорень (пропозиції, відгуки) та зустрічей з фахівцями (роботодавці, стейкголдери та ін.).

Навчальний план освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія" на 2021/2022 н.р. для другого рівня вищої освіти "магістр" за спеціальністю 033 "Філософія" (затверджено від 30 червня 2021 р., протокол №12). Ознайомитися з планом (1), (2).

Профіль освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія" на 2021/2022 н.р. для другого рівня вищої освіти "магістр" за спеціальністю 033 "Філософія" (затверджено від 30 червня 2021 р., протокол №12). Ознайомитися з ОНП (1), (2).

Рецензія на освітньо-наукову програму "Теоретична та практична філософія" другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 033 "Філософія" від доктора філософських наук, професора кафедри філософії та міжнародної комунікації Національного університету біоресурсів та природокористування України - С.В. Сторожук. Ознайомитися з рецензією.

Рецензія на освітньо-наукову програму "Теоретична та практична філософія" другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 033 "Філософія" від доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри філософії, біоетики та історії медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця - І.В. Васильєвої. Ознайомитися з рецензією.

Таблиця із пропозиціями та рекомендаціями стейкголдерів освітньо-наукової програми «Теоретична та практична філософія». Ознайомитися з пропозиціями та рішеннями проєктної групи щодо них.

Обгрунтування доцільності уточнення циклу обов’язкових дисциплін освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія", другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 033 "Філософія". Ознайомитися з обгрунтуванням.

Витяг з протоколу засідання кафедри філософії факультету філософії та суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова (протокол №15, від 19 травня 2021 р.), про затвердження освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія" для магістерського (другого) рівня спеціальності 033 «Філософія». Ознайомитися з витягом.

Витяг з протоколу засідання науково-методичної ради факультету філософії та суспільствознавства (протокол №5, від 15 травня 2021 р.), про затвердження освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія" спеціальності 033 «Філософія» магістерського (другого) рівня вищої освіти. Ознайомитися з витягом.

Витяг з протоколу засідання Вченої ради факультету філософії та суспільствознавства (протокол №12, від 16 червня 2021 р.), про затвердження освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія" спеціальності 033 «Філософія» магістерського (другого) рівня вищої освіти. Ознайомитися з витягом.