Шановні колеги! Пропонуємо для обговорення Проєкт перспективного плану освітньо-наукової програми другого рівня вищої освіти (магістр) «Теоретична та практична філософія», що оновлена згідно відповідного Стандарту (Наказ МОН від 18.03.2021 р., №328). Будемо вдячні за ваші зауваження та побажання, які можна надсилати на електронну пошту кафедри філософії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та/або залишити в формі для опитування.

Ознайомитися з проєктом освітньо-наукової програми "Теоретична та практична філософія"

Ознайомитися з оновленим навчальним планом

Пройти опитування

Проєкт Освітньо-професійної програми лля другого рівня вищої освіти (магістр) - "Філософія". Пропонована програма є освітньо-практичною та відповідає 7-му рівню Національної рамки кваліфікації. Будемо вдячні за всі зауваження та побажання, які можна надсилати на корпоративну електронну адресу кафедри філософії.

Ознайомитися з проєктом освітньо-професійної програми "Філософія"

Також Вашій увазі представлено Проєкт перспективного плану освітньо-наукової програми 033 "Філософія" для третього рівня здобувачів освіти (PhD), при формуванні якого було враховано 8-й рівень Національної рамки кваліфікацій (за відсутності Стандарту). Будемо вдячні за всі зауваження, пропозиції чи побажання, які пожна надсилати на електронну адресу кафедри: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та/або залишити в формі для опитування.

Ознайомитися з проєктом освітньо-наукової програми  033 "Філософія"

Ознайомитися з оновленим навчальним планом

Пройти опитування