З 20 листопада по 3 грудня студенти ІV-го курсу спеціальності «Філософія» розпочали виробничу практику, яка дозволить зануритись у науковий процес. Протягом цього періоду, здобувачі освіти матимуть можливість не лише відвідувати бібліотеку, але й досліджувати рідкісні книги та розглядати свої теми в міжнародному контексті. Така унікальна можливість становить виключно для наших студентів, дозволяючи їм глибше зануритись у філософію та науковий світ, використовуючи при цьому ресурси Наукової бібліотеки університету та міжнародних наукових зв'язків для власного наукового розвитку.

бібліотека min

Виробнича практика у бібліотеці для студентів спеціальності "Філософія" - вкрай корисна, адже студенти відчувають не лише належну атмосферу бібліотеки, але й вивчають потенціал її ресурсів. Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики підкреслює важливість бібліотеки як скарбниці знань та джерела наукового розвитку, і з цим уявленням студенти із задоволенням втілюють здобуті компетенції  в рамках практики.

photo 2023 11 25 15.59.23

photo 2023 11 25 15.59.32

Однак, перш ніж вони відкриють для себе багатства наукового світу, студентам потрібно було ознайомитися з усіма нюансами роботи в бібліотеці. 21 листопада, досвідчені та товариські  співробітники Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова провели для них захопливу екскурсію всіма залами, детально ознайомивши студентів з особливостями роботи з електронним ресурсом бібліотеки.

photo 2023 11 25 15.59.35

Надто цікавою стала можливість реєстрації молодих науковців у міжнародних наукометричних базах Scopus та WoS, що відкриє нові перспективи для їхнього подальшого наукового зростання. Також, студентам представили рідкісні видання, які зберігаються у сховищах нашої бібліотеки, зокрема щоденник архітектора Владислава Городецького, факсиміле «Захалявної книжечки» Тараса Шевченка, історичні та картографічні книги, надруковані до середини ХХ-го століття.

photo 2023 11 25 15.59.39

🌐  Сайт для абітурієнтів

Більше про події нашого інституту у соцмережах

📘  Facebook  📣  Telegram  📸  Instagram 🎥  YouTube