У 2021 р. з метою  удосконалення організації освітнього процесу, фахової підготовки здобувачів освіти в Університеті Центром моніторингу якості освіти спільно з кафедрою філософії було проведено опитування працедавців щодо якості ОНП 033 "Філософія" ОР Доктор філософії, у якому взяли участь 8 осіб представників рівних закладів оосвіти (Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, НПУ імені М.П. Драгоманова, Інститут філософії імені Григорія Сковороди, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національний авіаційний університет, Інститут філософії НАН України, Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка, Український державний університет науки і технологій м. Дніпро).

З-поміж опитуваних роботодавців були представники різних закладів. Варто відмітити, що фахівців, які проходять підготовку за освітньо-науковою програмою 033 "Філософія" респонденти відзначають високою оцінкою. 85% опитуваних респондентів характеризують підготовку в Університеті як "високу". 75% респондентів вважають, що здобувач, який вчиться за програмою не потребує в подальшому набуття додаткових фахових  компетентностей. Хоча, інші опитувні лише відмічають, що перекваліфікації та додаткового навчання може й не знадобитися, але підвищення рівня завдяки стажуванням, тренінгам etc., це лише вітаються. 100% опитваних погоджуються з тим, що на сьогоднішній день здобувач третього рівня освіти, який вчиться за освітньо-науковою програмою 033 "Філософія" повністю відповідає ринковим вимогам та може претендувати на роботу.

З-поміж рекомендацій роботодавців варто виокремити наступні. Введення такої освітньої компоненти як "Антропологічні перспективи науки у ХХІ столітті", а також дисципліни циклу спеціальної підготовки з викладанням англійською мовою. Рекомендації було враховано, що можна побачити в оновленому навчальному плані. До циклу вибіркових дисциплін було додано "Антропологічні перспективи науки у ХХІ столітті", а до циклу професійної підготовки англомовну дисципліну "Humanitarian studies: philosophical discourse about culture". Більш детальна інформація є у Звіті опитування та в статтях по обговоренню анкетувань Групою забезпеччення освітньо-наукової програми 033 "Філософія".