ПРОГРАМА науково-практичної міжуніверситетської конференції «Особливості комунікативних процесів у соціальних практиках глобалізованого світу». Конференція проводиться за результатами проходження переддипломної практики здобувачами вищої освіти за освітнім ступенем магістр за освітньо-професійною програмою «Філософія комунікації» спеціальності 033 «Філософія», на кафедрі філософії, історико філософського факультету, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Співголови оргкомітету: Дротянко Любов Григорівна - доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії, факультету лінгвістики та соціальних комунікацій,  НАУ;

Мозгова Наталія Григорівна - доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії, історико-філософського факультету, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

Харченко Юлія Володимирівна - доктор філософських наук, доцент, завідувач кафедри філософії, політології та психології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Ознайомитися з програмою.

З деталями проведення науково-практичної конференції та feedbackом до неї,  можна ознайомитися на сторінці кафедри філософії в мережі Facebook: https://www.facebook.com/586172044910285/posts/1736553526538792/