16-го листопада відбулися  Всеукраїнські «філософські читання» «Екологічний імператив сучасності у системі людина–природа» (в рамках Тижня філософії, який проводить кафедра філософії, Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, Національного авіаційного університету). Кафедра філософії, Історико-філософського факультету, Національного педагогічного університету ім.М.П. Драгоманова долучилася до співорганізації та участі в заході. Співголови оргкомітету: Дротянко Любов Григорівна, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ; Мозгова Наталія Григорівна, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова; Харченко Юлія Володимирівна, доктор філософських наук, доцент, завідувач кафедри філософії, політології та психології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Викладачі кафедри філософії долучилися до заходу, взяли участь в дискусії, а також підготували цікаві матеріали, які ввійдуть в збірку по результатам читань та з якими можна буде ознайомитися згодом. Переглянути тематику доповідей можна в Програмі Всейкраїнських "філософських читань", а детальніше дізнатися про сам захід, можна на сторінці кафедри філософії в мережі Фейсбук.