Відкрита лекція Богдана Костянтиновича Матюшка з логіки, на тему: "Просте судження" відбулася 8.10.2021 о 9.30 в онлайн форматі.

"Мною було відвідано лекцію з логіки на тему «Просте судження» Матюшко Б. К. 8.10.2021 о 9.30 онлайн. Виклад матеріалу був спокійний, виважений, послідовний. Лектор розповів про судження, як форму мислення, про елементи простого судження, про види суджень, та акцентував увагу на розподіленість понять в них. В той же час, в зв’язку з обмеженими технічними можливостями, що є мабуть найголовнішим недоліком лекції, автор обрав доволі специфічну форму презентації матеріалу, що могло завадити сприйманню матеріалу студентами. Але в цілому лекція відбулась, за що велика подяка Богдану Констянтиновичу".

к.філос.н. - В.В. Пономаренко

"Рецензія на лекцію Матюшко Богдана Костянтиновича на тему: «Загальна характеристика простого судження»

Лекція на тему: «Загальна характеристика простого судження» для студентів факультету психології була проведена Матюшко Б.К. 08.10 в режимі онлайн. Зміст лекції відповідав заявленому плану. Всі питання було розкрито в повному обсязі. Проведена актуалізація опорних знань. Задіяно високі педагогічні ефекти при викладенні складних компонент. Матеріал представлено послідовно і доступно. Складність сприйняття викликала презентація".

к.філос.н., доцент - Л.А. Облова